Jagiellonia Bia造stok > strona nieoficjalnaBia這stocki Klub Sportowy JAGIELLONIA Bia造stokJagiellonia Bia造stok > strona nieoficjalna
  szcza.gif (822 bytes) 

 
.: SEZON 2009/10
  .

 

Kadra junior闚 Jagiellonii '91

 

.:Bramkarze
- Micha Sakowicz 1991.03.16  wychowanek
- Augustyn Wr鏏lewski 1991.01.10  wychowanek
.:Obro鎍y
- Micha Kossyk 1991.09.27  wychowanek
- Mateusz υsiewicz (J) 1991.01.27  W堯kniarz B-stok
- Micha Romaniuk 1991.07.19  wychowanek
- Bartosz Sulkowski (J) 1991.01.26  ΘS υm瘸
- Dawid Grodzki 1991.01.18  wychowanek
- Mariusz Gogol (J) 1991.07.28  wychowanek
- Wojciech Zalewski 1991.06.04  Piast Bia造stok
- Adam Klej 1991.06.27  W堯kniarz B-stok
- Maciej Miko豉jczyk 1992.02.03  Pogo ζpy
.:Pomocnicy
- Andrzej Jakimczuk 1991.02.05  wychowanek
- Bart這miej Do逝bizna (J) 1991.10.26  wychowanek
- Dawid Kalinowski 1991.02.08  wychowanek
- Krzysztof Krasucki 1991.04.14  Piast Bia造stok
- Piotr Murawski (J) 1991.03.21  Rudnia Zab逝d闚
- Hubert Bokuniewicz 1991.10.28  Czarni Olecko
- Micha 安iderski 1991.01.06  Znicz Bia豉 Piska
- Marcin Borowik 1991.01.09  Piast Bia造stok
- Mateusz Owedyk 1991.01.18  Pogo Szczecin
- Micha Kurywczak 1992.09.23  Granica Bezledy
.: Napastnicy
- Micha Fidziukiewicz (J) 1991.02.08  wychowanek
- Micha Ste (J) 1991.10.06  Orl皻a Czy瞠w
- ㄆkasz Zaniewski (J) 1991.09.26  LUKS Czerwin
- Mateusz Chwetko 1991.02.11  wychowanek
- Damian Staniszewski 1991.03.01  Hetman B-stok
- Arkadiusz Kuprianowicz 1991.02.10  W堯kniarz B-stok
- Przemys豉w Jastrz瑿ski (J) 1993.02.09  Olimpia Zambr闚
  Trener: Mariusz Kulhawik

Przybyli: Arkadiusz Kuprianowicz (91) N - W堯kniarz Bia造stok; Przemys豉w Jastrz瑿ski (93) N - Olimpia Zambr闚; Micha Kurywczak (92) P - Granica Bezledy (jesie); Miko豉jaczyk () O - ? (wiosna).
Odeszli: Karol Kosi雟ki (91) O - Tur Bielsk Podlaski; Micha Aponiewicz (91) N, Kamil Gryczan (91) N - W堯kniarz Bia造stok; Shahzod Sulymanov (92) TJK N - ?;  Konrad Piwko (91) P - Mazur E趾; Damian Mojsak (91) P - W堯kniarz Bia造stok; Bartosz Jastrz瑿ski (91) P - ? (jesie); Micha Romaniuk (91) P - Znicz Sura; Hubert Bokuniewicz (91) P - Rudnia Zab逝d闚 (wiosna).


Kadra junior闚 Jagiellonii '92

 

.:Bramkarze
- Grzegorz Nowajczyk 1992.04.15  wychowanek
- Igor Kropiewnicki 1992.02.17  W堯kniarz B-stok
- Marcin Adamiak 1992.02.06  Korona Kielce
.:Obro鎍y
- Micha Sz鏀tko (J) 1992.03.20  wychowanek
- Tomasz Por瑿ski 1992.01.13  wychowanek
- Dariusz Kuprianowicz 1992.05.13  W堯kniarz B-stok
- Marcin Turowski 1992.09.18  wychowanek
- Przemys豉w Siuchno 1992.03.03  wychowanek
- Mateusz Nikitin 1992.01.24  wychowanek
- Norbert Zawadzki 1992.01.08  wychowanek
- Bartosz B鏎篡雟kji 1992.05.07  wychowanek
- ㄆkasz Lisowski 1992.08.25  wychowanek
- Damian Kosiorek 1992.08.21  UKS 1 W璕r闚
.:Pomocnicy
- Damian K康zior 1992.06.16  wychowanek
- Grzegorz Ar逝kowicz (J) 1992.02.11  wychowanek
- Pawe Grudzi雟ki 1992.12.02  Rominta Go責ap
- Adam Butkiewicz 1992.01.02  KS Wasilk闚
- Karol Mackiewicz 1992.06.01  Hetman B-stok
- Maciej Kurcewicz 1992.06.10  wychowanek
- Marek Muklewicz 1992.02.09  Rudnia Zab逝d闚
- Rafa Bujnowski 1992.04.13  Wigry Suwa趾i
- Szymon Mr霩 1992.07.26  Warmia Olsztyn
.:Napastnicy
- Jan Pawe Paw這wski (J) 1992.11.18  Sok馧 Sok馧ka
- Sebastian Budnik (J) 1992.05.11  D帳 D帳rowa Bia.
- Kamil Zapolnik 1992.09.09  W堯kniarz B-stok
- Adam Polkowski 1992.12.18  Biebrza Lipsk
oraz
- Kamil Kami雟ki 1992.12.30  Mamry Gi篡cko
Trener: Artur Woroniecki, asystent: Krzysztof Zalewski

Przybyli: Rafa Bujnowski (92) P - Wigry Suwa趾i (wiosna).
Odeszli:  
Mateusz Studniarek (92) N - Promie Mo鎥i (jesie); Marcin Adamiak (92) B - Podlasie Soko堯w Podlaski; Damian Kosiorek (92) O - Czarni W璕r闚 (wiosna).

Kadra junior闚 Jagiellonii '93

 

.:Bramkarze
- Damian Wojnarowski 1993.01.05  wychowanek
- Piotr Lipka 1993.04.28  Granica K皻rzyn
- ㄆkasz Szczepanik 1993.01.09  Hetman Bia造stok
.:Obro鎍y
- Adrian Harasimowicz 1993.12.12  wychowanek
- Micha Mieleszkiewicz 1993.06.21  wychowanek
- Micha Laskowski 1993.08.10  wychowanek
- Mateusz Haponik 1993.03.06  Skra Czarna Bia.
- Adam Waszkiewicz 1993.12.06  Huragan Pisz
- Bartosz Zmierczak 1993.12.03  Korona Ostro喚ka
- Grzegorz Pi徠kowski 1993.01.09  Mazur E趾
.:Pomocnicy
- Patryk Milewski (J) 1993.02.14  Tempo Rutki
- ㄆkasz Bogus豉wski (J) 1993.02.11  MOSiR Grajewo
- Mateusz Szymaniuk 1993.09.26  wychowanek
- Tomasz Timoszuk 1993.03.27  wychowanek
- Patryk Rybin 1993.02.11  wychowanek
- Pawe Kujawski 1993.05.29  wychowanek
- Bartosz Wyrzykowski 1993.03.01  Olimpia Zambr闚
.:Napastnicy
- Przemys豉w Hryszko 1993.09.11  wychowanek
- Pawe Kossyk 1993.05.12  wychowanek
- Jakub Kami雟ki 1993.05.11  Rominta Go責ap
- Adrian Citko 1993.02.10  D帳 D帳rowa Bia.
- Kamil Prusinowski 1993.06.18  Mr庵owia Mr庵owo
- Adrian ㄆkaszewicz 1993.01.04  Korona Dobrzyniewo
Trener: Ryszard Karalus, II trener: Tomasz Walukiewicz

Przybyli: Kamil Prusinowski (93) - Mr庵owia Mr庵owo; Adam Waszkiewicz (93) O - Huragan Pisz; Piotr Lipka (93) B - Granica K皻rzyn; Bartosz Wyrzykowski (93) P - Olimpia Zambr闚; Adrian ㄆkaszewicz (93) N - Korona Dobrzyniewo; Bartosz Zmierczak (93) O - Korona Ostro喚ka; Grzegorz Pi徠kowski (93) O - Mazur E趾 (jesie); ㄆkasz Szczepanik (93) B - Hetman Bia造stok (wiosna).
Odeszli: Tomasz Gozdecki (93) B, Przemys豉w Adamowicz (93) O - koniec kariery; Karol Zadykowicz (93) O - ?; Pawe Suszczy雟ki (93) P, Mateusz Grabowski (93) N  - Hetman Bia造stok (jesie); Piotr Lipka (93) B - Sparta August闚 (wiosna).

Kadra junior闚 Jagiellonii '94

 

.:Bramkarze
- Damian Ausztol 1994.01.31  W堯kniarz B-stok
- Mateusz Grabowski 1994.11.23  Pomorzanka Sejny
- Piotr Walczyk 1994.02.09  Granica K皻rzyn
.:Obro鎍y
- Dawid Charkiewicz 1994.02.01  wychowanek
- Patryk Malinowski 1994.07.10  wychowanek
- Adam Radecki (J) 1994.03.18  wychowanek
- Mateusz Moroz 1994.03.10  wychowanek
- Tomasz Kozub 1994.04.06  wychowanek
- Kamil Miszczerewicz 1994.04.19  Wigry Suwa趾i
- Patryk Karolczuk 1994.03.22  wychowanek
- Artur B這雟ki 1994.05.05  Cresovia Siem.
.:Pomocnicy
- Mateusz Piwko 1994.11.23  Pogo ζpy
- Karol Zaniewski 1994.07.19  wychowanek
- Krzysztof Czerniawski 1994.01.06  wychowanek
- Grzegorz Kowalewski (J) 1994.03.03  wychowanek
- Dariusz Grze 1994.04.04  wychowanek
- Maciej Bielawski 1994.09.09  Eurocentr Suchowola
- Daniel Jurczuk 1994.02.03  Cresovia Siem.
- Dawid 安iderski 1994.08.20  B喚kitni Orneta
.:Napastnicy
- Bartosz Gie豉篡n 1994.10.13  wychowanek
- Przemys豉w Koszycki 1994.03.04  Eurocentr Suchowola
- Amadeusz Milewski (J) 1994.07.16  Pomorzanka Sejny
- Patryk Koszycki 1994.09.07  MLKS Orzysz
.:oraz
- Patryk Jagielski 1994.06.13  Skra Czarna Bia.
Trener: Dariusz Bayer, asystent: Bogus豉w Nos

Przybyli: Piotr Walczyk (94) B - Granica K皻rzyn (jesie).
Odeszli:  

Kadra junior闚 Jagiellonii '95

 

.:Bramkarze
- Kacper Szarejko 1995.02.12  bd
- Marcin Pieciul 1995.07.27  bd
- Patryk Dobryniewski 1995.12.09  bd
.:oraz
o Rafa Ho這wnia 1995.07.24  bd
o Przemys豉w Czaczkowski 1995.08.23  bd
- Piotr Lingo 1995.07.22  Skra Czarna Bia.
- Jakub So這wiej 1995.02.28  bd
o Patryk Chmielewski 1995.01.13  bd
p Kacper Muszy雟ki 1995.10.18  Skra Czarna Bia.
p Pawe Matwiejczuk 1995.12.20  bd
- Sebastian Aleksin 1995.09.12  bd
p Rafa Czerniawski 1995.07.08  KS Wasilk闚
p Norman Mogielnicki 1995.03.31  Promie Mo鎥i
n Kamil Mrowi雟ki 1995.02.13  bd
- Przemys豉w Ciborowski 1995.05.07  bd
p ㄆkasz Kowalewski 1995.10.13  Sok馧 Sok馧ka
- Pawe Lingo 1995.07.22  Skra Czarna Bia.
- Patryk Stypu趾owski 1995.07.15  Znicz Sura
p Piotr Andrzej Paw這wski 1995.03.14  Sok馧 Sok馧ka
- Maciej Kozakiewicz 1995.--.--  bd
- Emilian Bayer 1995.07.21  bd
- Kacper Ku瞠l 1995.04.05  bd
- Mateusz Adamski 1995.05.04  bd
- Karol Petelski 1995.07.20  bd
- Tomasz Paw這wski 1995.03.14  Sok馧 Sok馧ka
- Jan Kono鎍zuk 1995.08.19  KS Micha這wo
Trener: Piotr Szyd這wski

Przybyli: Jan Kono鎍zuk (95) ? - KS Micha這wo (wiosna). 
Odeszli:  



Kadra junior闚 Jagiellonii '96

 

.:Bramkarze
- Krzysztof Kusaczuk 1996.09.18  bd
- Micha Brzozko 1996.04.07  bd
- Pawe Pilecki 1996.03.17  bd
.: Obro鎍y
- Krystian Guziejko 1996.06.10  bd
- Adam Sierzputowski 1996.12.08  bd
- Rafa Drozdowski 1996.09.25  bd
- Sebastian Jagielski 1996.12.05  bd
- Daniel Martyniak 1996.07.08  bd
- Dariusz Sawicki 1996.10.20  bd
- Jakub Bayer 1996.11.30  bd
.: Pomocnicy
- Kamil Niewiarowski 1996.02.09  Orze Siemiatycze
- Ernest Czempi雟ki 1996.01.19  bd
- Kamil Jastrz瑿ski 1996.02.03  bd
- Bartosz Kijak 1996.04.23  Czarni Olecko
- Kamil Kulikowski 1996.04.08  bd
- Adrian Nowacki 1996.05.06  bd
- Mateusz Bystrowski 1996.07.16  bd
.: Napastnicy
- Damian Grabowski 1996.03.01  bd
- Maciej Kondracki 1996.10.30  bd
- Maciej Cudowski 1996.01.23  bd
- Krzysztof Majewski 1996.09.05  bd
- Szymon Szymusiuk 1996.02.02  bd
Trener: Andrzej Pop豉wski, asystent: Marek Szerszenowicz

Przybyli: bd

Odeszli
: bd




(J) - reprezentant Polski junior闚

                                                       (c) Pietro 2000-10